محکم – تنگ سیاست اعتماد انتخابات کارگردان

محکم – تنگ: سیاست اعتماد انتخابات کارگردان حسن روحانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار اجتماعی کاهش 40درصدی سهمیه ارگان‌ها در طرح تازه ، احتمال عوض کردن وقت اجرای طرح ترافیک

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر به این نتیجه برسیم که شروع اجرا مسئله ایجاد می‌کند و موجب زحمت مردم می‌شود ممکن است مجددا فر

کاهش 40درصدی سهمیه ارگان‌ها در طرح تازه ، احتمال عوض کردن وقت اجرای طرح ترافیک

احتمال عوض کردن وقت اجرای طرح ترافیک/کاهش 40درصدی سهمیه ارگان ها در طرح جدید

عبارات مهم : آژانس

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر به این نتیجه برسیم که شروع اجرا مسئله ایجاد می کند و موجب زحمت مردم می شود ممکن است مجددا فرجه دهیم.

به گزارش ایسنا، محسن پورسیدآقایی ظهر امروز در مورد وقت اجرای طرح ترافیک، گفت: در وقت اجرای طرح ترافیک دو وجه مهم است که یکی از آن آمادگی شهرداری جهت اجرا و دیگری آمادگی شهروندان است.

وی با بیان اینکه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران می بایست در اجرای طرح ترافیک زیرساخت هایی همچون راه اندازی دوربین های خروجی، هماهنگی با پلیس، راه اندازی نرم افزارهای تازه و … را انجام می داد که 100 درصد در این حوزه آماده هستیم و حتی از همین الان این سیستم قابل اجرا هست، گفت: وجه دیگر اجرای طرح ترافیک مربوط به عضویت مردم، سهمیه بگیرها، شارژ حساب کاربری و … است که در این قسمت برنامه کند پیشرفته است.

کاهش 40درصدی سهمیه ارگان‌ها در طرح تازه ، احتمال عوض کردن وقت اجرای طرح ترافیک

وی با بیان اینکه امسال قرار است که بعد از 38 سال طرح تازه ترافیکی ایجاد شود، گفت: طبیعی است که مردم وقت مورد نیاز دارند تا با این رویه تازه عادت کرده و اطلاعات خود را در سایت وارد کنند و حتی جهت نخستین بار سکنه محدوده طرح ترافیک نیز جهت برخورداری از تخفیفات باید اطلاعات سکونتی خود را وارد کنند.

معاون شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه تا شب گذشته 92 هزار ماشین مشخصات ارزش را در سامانه ثبت کردند، گفت: سقف ظرفیت طرح ترافیک تازه 103 هزار ماشین در روز است که 40 هزار ظرفیت متعلق به مردم و 63 هزار ظرفیت متعلق به سهمیه بگیران است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اگر به این نتیجه برسیم که شروع اجرا مسئله ایجاد می‌کند و موجب زحمت مردم می‌شود ممکن است مجددا فر

وی با بیان اینکه سهمیه ها حدود 40 درصد زیاد کردن یافته هست، گفت: 40 درصد از ظرفیت همه شرکت ها، ارگان ها و … را کم کردیم و این در حالیست که در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران حدود 50 درصد از سهمیه ها کم شده است است.

پورسیدآقایی در پاسخ به این پرسش که آیا وقت اجرای طرح ترافیک تازه عوض کردن می کند، گفت: هنوز به منطق فرجه تازه نرسیدیم و واقعیت این است که همه شب امتحانی هستیم و اگر فرجه هم بدهیم همه دو روز آخر عضویت می کنند.

وی افزود: اگر به این نتیجه برسیم که شروع اجرا مسئله ایجاد می کند و موجب زحمت مردم می شود و از آنجایی که نمی خواهیم طرح خوب، مدرن و تازه اوقات عده ای را تلخ کند و از آنجایی که ممکن است بعضی به علت عدم عضویت و یا عدم آشنایی دچار دردسر شوند، ممکن است مجددا فرجه دهیم.

کاهش 40درصدی سهمیه ارگان‌ها در طرح تازه ، احتمال عوض کردن وقت اجرای طرح ترافیک

پورسیدآقایی که در یک گفت وگوی رادیویی سخن می گفت، در مورد اعتراض رانندگان آژانس نیز گفت: اعتراض این افراد به مصوبه شورا است و ارتباطی با شهرداری ندارد؛ آیا که ما پیشنهاد دادیم در طرح تازه تاکسی ها در طرح ترافیک رایگان تردد کنند و آژانس ها نیز از تخفیف نیم بها بهره مند شوند و خودروهای شخصی نیز با قیمت کامل تردد کنند ولی ظاهرا دیروز بعضی رانندگان آژانس معترض بودند و خواهان تخفیف زیاد شدند که از نظر ما کارشناسی نیست آیا که نمی توان اقتصاد تاکسی با آژانس را برابر دانست.

واژه های کلیدی: آژانس | ایران | ترافیک | ترافیک | شهرداری | اجرای طرح | طرح ترافیک | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs