محکم – تنگ سیاست اعتماد انتخابات کارگردان

محکم – تنگ: سیاست اعتماد انتخابات کارگردان حسن روحانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث گره کور در پرونده قتل راننده کامیون

گره کور پرونده کشته شدن راننده کامیون بعد از پنج سال باز نشد و قضات دادگاه با پرداخت دیه مقتول از بیت‌المال به اولیای دم موافقت کردند. 

گره کور در پرونده قتل راننده کامیون

عبارات مهم : قربانی

گره کور پرونده کشته شدن راننده کامیون بعد از پنج سال باز نشد و قضات دادگاه با پرداخت دیه مقتول از بیت المال به اولیای دم موافقت کردند.

به گزارش جام جم، پیگیری به این پرونده از پنج سال قبل و به دنبال کشف شدن جنازه سوخته یک مرد میانسال در دستورکار افسران کلانتری 128 پایتخت کشور عزیزمان ایران نو قرار گرفت. مأموران شهرداری هنگام جمع آوری زباله ها با جنازه سوخته یک مرد رو به رو شدند و پلیس را مطلع کردند.

جنازه مرد ناشناس با دستور قضایی به پزشکی قانونی فرستاده و تلاش جهت افشای هویت او شروع شد. یک روز از این ماجرا نگذشته بود که پسر جوانی از ناپدید شدن پدر 45 ساله اش به نام قربان خبر داد و گفت: پدرم راننده کامیون هست. او دیروز سوار بر کامیونش ازخانه بیرون رفت ولی دیگر به منزل برنگشت. نشانی هایی که پسر جوان از پدرش داده بود با نشانی های جنازه ناشناس مطابقت داشت. به این ترتیب پسر جوان به سردخانه پزشکی قانونی رفت و جنازه پدرش را شناسایی کرد. ساعتی بعد کامیون قربانی نیز در حاشیه خیابان پیروزی پیدا شد. بررسی ها نشان می داد قربان ابتدا خفه شده است سپس جنازه اش سوزانده شده است هست. تلاش جهت ردیابی عامل یا عاملان جنایت شروع شد ولی پلیس به نتیجه مطلوب نرسید و هیچ مظنونی در رابطه با قتل راننده کامیون بازداشت نشد.

گره کور در پرونده قتل راننده کامیون

در حالی که پنج سال از این جنایت می گذشت و گره کور این پرونده باز نشده بود، خانواده قربانی درخواست کردند دیه از صندوق بیت المال به آنها پرداخت شود.

آنها دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران حاضر شدند. دختر و دو پسر قربانی گفتند: پدرمان با هیچ کس خصومتی نداشت و نمی دانیم چه کسی و با چه انگیزه ای این طور فجیع او را کشته هست. حالا که پنج سال از قتل گذشته و ردی از عاملان این قتل به دست نیامده، تقاضا داریم دیه او از بیت المال به ما پرداخت شود. در آخر جلسه هیات قضایی با درخواست اولیای دم موافقت و حکم پرداخت دیه از صندوق بیت المال را صادر کرد.

گره کور پرونده کشته شدن راننده کامیون بعد از پنج سال باز نشد و قضات دادگاه با پرداخت دیه مقتول از بیت‌المال به اولیای دم موافقت کردند. 

واژه های کلیدی: قربانی | پرونده | کامیون | راننده | کامیون | بیت المال | پرداخت دیه | پرونده قتل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs