محکم – تنگ سیاست اعتماد انتخابات کارگردان

محکم – تنگ: سیاست اعتماد انتخابات کارگردان حسن روحانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار حوادث 90 روز در تعقیب زن شوهرکش

اسرار قتل مرموز مرد 60 ساله که قربانی جنایت مرموزی شده است بود بعد ازحدود سه ماه، با ردیابی‌های تخصصی کارآگاهان جنایی فاش شد.

90 روز در تعقیب زن شوهرکش

عبارات مهم : جنایت

اسرار قتل مرموز مرد 60 ساله که قربانی جنایت مرموزی شده است بود بعد ازحدود سه ماه، با ردیابی های تخصصی کارآگاهان جنایی فاش شد.

ایران نوشت:روزحادثه افرادی که جهت تفریح به حاشیه رودخانه هراز در نزدیکی آمل رفته بودند ناگهان پیکر بی جان مردی را دیدند و بلافاصله عنوان را به مأموران انتظامی این شهرستان اطلاع دادند. دقایقی بعد ازحضورمأموران، تیم جنایی نیزبا دریافت این گزارش راهی محل مورد نظرشدند و تحقیق در این باره شروع شد.

در جریان بررسی های مقدماتی پزشکی قانونی مشخص شد که قربانی ماجرا در محل دیگری به قتل رسیده و عامل یا عاملان جنایت جهت رد گم کردن، جسد را به این منطقه انتقال داده اند.در همین حال با دستور بازپرس خاص قتل دادسرای عمومی وانقلاب آمل پیکر قربانی جهت تعیین علت و وقت دقیق قتل به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

90 روز در تعقیب زن شوهرکش

ازآنجا که در لباس های قربانی اتفاق هیچ نشانه ای جهت شناسایی اش به دست نیامد، کارآگاهان جنایی آمل، خود را در برابر یک پرونده پیچیده جنایی دیدند. تلاش جهت شناسایی هویت مقتول با تمرکز بر پرونده های گمشدگان تمرکزیافته بود که کارشناسان پزشکی قانونی بعد از بررسی های تخصصی اعلام کردند قربانی جنایت، روزکشف جسد، با وارد آمدن ضربه های جسم سخت به سرش از پا درآمده است.

از سوی دیگر در جریان تحقیقات تکمیلی مأموران مشخص شد که قربانی اتفاق مرد 60 ساله ای است که مدتی قبل از استان همجوار، جهت کار به مازندران آمده وهمراه خانواده اش در آمل ساکن شده است بودند ولی اعضای خانواده وی، خبرگم شدن ناگهانی مرد خانواده را به پلیس اعلام نکرده بودند.بنابراین مأموران به خانواده مقتول مظنون شده است و آنان را جهت انجام تحقیقات به اداره آگاهی فراخواندند.

اسرار قتل مرموز مرد 60 ساله که قربانی جنایت مرموزی شده است بود بعد ازحدود سه ماه، با ردیابی‌های تخصصی کارآگاهان جنایی فاش شد.

همسر قربانی که دربازجویی های مقدماتی خود را به خاطرقتل شوهرش ناراحت نشان می داد با چشمانی اشکبار ادعا کرد که همسرش اصغر-60 ساله – جهت کار به آمل رفته بود و به همین خاطرکمتر با هم تماس داشتند. ولی بررسی های نامحسوس کارآگاهان جنایی نشان داد، چند روزقبل ازکشته شدن مقتول، همسر و یکی از پسرانش به محل زندگی وی رفته بودند. با افشای این ماجرا، زن میانسال هنگامی که با مستندات علمی پلیس روبه روشد، ناچار لب به اعتراف گشود و پرده از راز جنایت خانوادگی برداشت.

سرهنگ ولی الله گنجیان مقدم – فرمانده انتظامی آمل – دراین باره به خبرنگار ما گفت: با شناسایی خانواده مقتول و تحقیق و بازجویی از همسر و فرزندش که چند روز قبل از وقوع قتل با وی ملاقات داشتند، در نهایت همسر مقتول پرده از راز قتل شوهر 60 ساله اش برداشت و به ارتکاب قتل اعتراف کرد.وی با اشاره به اینکه همسر مقتول، اختلافات مالی و خانوادگی را علت قتل اعلام کرده است گفت: زن جنایتکار با همکاری یکی از فرزندان خود، مقتول را به قتل رسانده و سپس جسدش را در حاشیه رودخانه رها کرده بودند.

با توجه به این اعتراف ها، پسر قربانی پرونده نیز بعد از اعتراف به همدستی درقتل پدرش، بازداشت شد. درحال حاضرتحقیقات تخصصی از آنها ادامه دارد.

90 روز در تعقیب زن شوهرکش

واژه های کلیدی: جنایت | اعتراف | قربانی | پرونده | خانواده | اعتراف ها | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs