محکم – تنگ سیاست اعتماد انتخابات کارگردان

محکم – تنگ: سیاست اعتماد انتخابات کارگردان حسن روحانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری برنامه فردوسی پور واقعیات کره جنوبی را سانسور کرد/ این کشور دنیای فساد و فحشاست ، ادعای کیهان

وب سایت «رادیو زمانه» طی مطلب مفصلی راجع به برنامه «۲۰۱۸» که خاص جام جهانی روسیه هر شب از شبکه ۳ سیما پخش می شود، ضمن اشاره به گزارش هایی که این برنامه فراتر ا

برنامه فردوسی پور واقعیات کره جنوبی را سانسور کرد/ این کشور دنیای فساد و فحشاست ، ادعای کیهان

ادعای کیهان: برنامه فردوسی پور واقعیات کره جنوبی را سانسور کرد/ این کشور دنیای فساد و فحشاست

عبارات مهم : رادیو

وب سایت «رادیو زمانه» طی مطلب مفصلی راجع به برنامه «۲۰۱۸» که خاص جام جهانی روسیه هر شب از شبکه ۳ سیما پخش می شود، ضمن اشاره به گزارش هایی که این برنامه فراتر از فوتبال و ورزش جهت تبلیغ دیگر کشور ها روی آنتن می رود، نویسندگان آن را «گزارش نویسان هوشمند» خواند و نوشت که برنامه فوق «نشانی از ایدئولوژی جمهوری اسلامی ندارد»!

رادیو زمانه راجع به تاثیرات ضدانقلابی و ضد نظام جمهوری اسلامی برنامه «۲۰۱۸» به گزارش های تبلیغی برنامه یاد شده است راجع به ایسلند و کره جنوبی و ژاپن اشاره کرد و تاثیر آن را بر اذهان مخاطبان اینچنین توصیف نمود:

«.. در پناهِ فوتبال، گزارش هایی قبل از بازی راجع به تیم ها پخش می شود که سرشار از گفته هایی است که بینندگان را از دخمه جمهوری اسلامی پرواز می دهد… هنگامی که از کره جنوبی گزارش می دهد، از پرش بلند کره ای ها یادی می کند و همین توصیه که از چهل سال پیش تاکنون رفاه کره ای ها ۱۴ برابر شده، کافی است تا بیننده حسرت مند ایرانی آهی بکشد و چهل سال مصیبت جمهوری اسلامی، مثل شلاقی بر خاطره اش فرود آید…»؟!

این درحالی است که کره جنوبی به عنوان کشوری اشغال شده است به وسیله ارتش آمریکا با بیش از ۹۰ پایگاه نظامی و ۳۹ هزار نظامی آمریکایی در واقع به عنوان ایالتی از ایالات متحده در تناوب اقتصاد جهانی قرار گرفته و علاوه بر این، به علت همین حضور نظامیان آمریکایی، به روال حضور مفسده آمیز همیشگی ارزش در کشور های دیگر، دنیایی از فساد و فحشای به کره جنوبی تحمیل شده، به طوری که گفته می شود در کنار هر پایگاه نظامی آمریکا، شهری از زنان کره ای ایجاد گردیده تا به این سربازان سرویس بدهند! و این فساد و فحشا گسترده و علنی بار ها مورد اعتراض مردم کره واقع شده است که هربار هم اعتراضات فوق با سرکوب مواجه گشته است.

این اوضاع نامطلوب باعث شده است تا پدیده خودکشی در این کشور به شدت رواج یافته، به طوری که بعضی از رسانه های غربی کره جنوبی را «جمهوری خودکشی» نام گذارده اند! ولی برنامه «۲۰۱۸» این واقعیات را راجع به کره جنوبی سانسور کرده و از همین روی مورد تجلیل گردانندگان رادیو زمانه قرار می گیرد!

برنامه فردوسی پور واقعیات کره جنوبی را سانسور کرد/ این کشور دنیای فساد و فحشاست ، ادعای کیهان

واژه های کلیدی: رادیو | اسلامی | سانسور | برنامه | کره جنوبی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs