محکم – تنگ سیاست اعتماد انتخابات کارگردان

محکم – تنگ: سیاست اعتماد انتخابات کارگردان حسن روحانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری من این حرف‌ها را نزده‌ام / واکنش کارگردان «عصبانی نیستم»

به گزارش ایسنا؛ رضا درمیشیان گفت: من این حرف ها را نزده ام. بعید هم میدانم این مصاحبه از سوی روابط عمومی شرکت سینمایی باشد آیا که روابط عمومی شرکت سینمایی آن ق

من این حرف‌ها را نزده‌ام / واکنش کارگردان «عصبانی نیستم»

واکنش کارگردان «عصبانی نیستم»: من این حرف ها را نزده ام

عبارات مهم : انتشار

در پی انتشار مصاحبه ای به نقل از رضا درمیشیان،این کارگردان سینما آن را رد کرد.

به گزارش ایسنا؛ رضا درمیشیان گفت: من این حرف ها را نزده ام. بعید هم میدانم این مصاحبه از سوی روابط عمومی شرکت سینمایی باشد آیا که روابط عمومی شرکت سینمایی آن قدر محترم هستند که از قول من مصاحبه کذب و دروغ منتشر نکنند.

من این حرف‌ها را نزده‌ام / واکنش کارگردان «عصبانی نیستم»

او در ادامه خاطرنشان کرد: من به غیر از شرکت سینمایی هیچ شرکت دیگری را جهت دریافت پروانه نمایش و ساخت نمی شناسم که نسخه ای از فیلمم را به آنجا ارائه کنم و به هیچ عنوان به هیچ شخص یا نهاد دیگری نسخه ای از فیلمم را نداده بودم و بارها کتبا از شرکت سینمایی درخواست کرده بودم نسخه بازبینی ام را بعد دهند. قصد اتهام یا تهمت زدن به کسی را هم ندارم ولی این اتفاق برایم بسیار سخت، ناگوار و دردناک است و به هیچ عنوان راضی به قاچاق فیلم مجوزدارم نیستم و تنها خواستار کشف حقیقت هستم.

درمیشیان راجع به تشکیل کمیته بررسی قاچاق نسخه بازبینی فیلم عصبانی نیستم یادآور شد: به دعوت جناب آقای شاهسواری مدیر عامل محترم منزل سینما جلسه ای داشتیم. در این جلسه که در دفتر مدیرعامل منزل سینما برگزار شد، آقای فرجی مدیرکل سینمای حرفه ای ارشاد و آقای ابطحی مدیر ستاد مبارزه با قاچاق هم حضور داشتند.مفصل گله کردم، از عدم نمایش فیلم مجوزدارم در این چهار سال و حالا بیرون آمدن نسخه فیلم.

به گزارش ایسنا؛ رضا درمیشیان گفت: من این حرف ها را نزده ام. بعید هم میدانم این مصاحبه از سوی روابط عمومی شرکت سینمایی باشد آیا که روابط عمومی شرکت سینمایی آن ق

او یادآور شد: آقای فرجی اعلام کردند شرکت سینمایی پیگیر است تا دریابند نسخه بازبینی از چه مجرایی بیرون آمده است.

آقای ابطحی قول دادند تا با قاچاق فیلم برابر کامل کنند و با تکثیرکنندگان و فروشنده ها برخورد کنند. بنده هم اعلام کردم همچنان خواستار اکران عمومی فیلمم هستم، بسیار هم از پیگیری شرکت سینمایی استقبال می کنم و خودم هم پیگیر قضایی و حقوقی هستم تا با کشف عامل قاچاق فیلمم شاید راه بر قاچاق سایر فیلم ها بسته شود.

ساعاتی قبل روابط عمومی شرکت سینمایی نقل قولی از رضا درمیشیان انتشار داده است مبنی بر اینکه«رضا درمیشیان در کمیته ای خاص بررسی ابعاد متفاوت انتشار نسخه بازبینی «عصبانی نیستم» گفت: نسخه بازبینی «عصبانی نیستم»؛ به غیر از شورای پروانه نمایش به افراد دیگری نیز ارائه شده است است.»

من این حرف‌ها را نزده‌ام / واکنش کارگردان «عصبانی نیستم»

واژه های کلیدی: انتشار | سینمایی | اکران عمومی | روابط عمومی | مبارزه با قاچاق | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs